Моя турбота про батьків полягає в тому, що я..... запиши твір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя турбота про батьків полягає в тому, що я допомагаю  матусі прибирати у квартирі. Віл цього матусі стає легше. А татусю відносно завжди домогаю налаштовувати різні речі. Також завжди позитивно реагую на матусині та татусеві прохання. Мої батьки найкращі у я все роблю щоб полегшити їм життя!