Можете написать мини-сочинение на казахском на тему "День рождение Астаны"? Помогите пожалуйста!Сразу спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астана өте әдемі қала.Астананың туған күні алтыншы шілде күні тойланады.Ол күні Астанада мереке болады .Адамдар меркені қуана қарсы алады .Астанада концерт қойылады .Барлығы қуанышты бақытты көңілді кейпінде жүреді