Можете перевести пожалуйста без переводчика на русский Денсаулық-өмірдегі ең маңызды нәрсе.Үлкендер бізге жиі:"Жылы киініңдер.Бас киімсіз жүрмеңдер,әлде ауырып қаласыңдар"-деп айтады.Қазір біз жаспыз,сондықтан денсаулықтың маң...

Можете перевести пожалуйста без переводчика на русский Денсаулық-өмірдегі ең маңызды нәрсе.Үлкендер бізге жиі:"Жылы киініңдер.Бас киімсіз жүрмеңдер,әлде ауырып қаласыңдар"-деп айтады.Қазір біз жаспыз,сондықтан денсаулықтың маңызын түсінбейміз.Бірақ бәрінің өз уақыты бар,болашакта біз оларды түсінерміз.Ал қазіргі жастардың көбісі темек шегеді,наркотик қабылдайды,алкоголь ішеді-оның бәрі денсаулыққа зиян әкеледі.Мен оларды көріп жеркенемін.Сонымен айтарым,денсаулықты бостан боска зиянды заттарға кұртпай пайдалы заттарға жіберіңіз.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
здоровье - это самое главное в жизни . взрослые нам часто говорят " одевайся потеплее, без шапки не ходи а то заболеете". мы сейчас молодые не понимаем важность здоровья. сейчас многие подростки курят, пьют, принимают наркотики а это все вредно здоровью. когда я вижу их мне становится плохо. Не надо тратить здоровье на вредных веществ