Можете пожалуйста написать сочинение на тему мен сабақты жақсы окимын Срочно пожалуйста !!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен сабакты оте жаксы окимын ойткени мен кунде кунде китап окимын , мени ата аналарым сабактан кейин кунде кунде бир татти бирнасте алым келеди ойткени мен сабакты оте оте жаксы окимын .Мен ешкашанда 2 3 4 деген бага алмаганмын бырак мен кунде кунде 5 алып келетинмын!!