Можете скласти характеристику Юлька Ващука і Савка Беркути з твору "Шпага Славка Беркути "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юлько Ващук - заздрісний, підлий, самолюбний, нечесний, емоційний, вразливий, любить своїх батьків, байдужий (випадок із сорокою), захоплюється малюванням, зразковий, розумний учень, гордий, нечесний. Славко Беркута - добрий, вихований, товариський, співчутливий, чесний, вихований, порядний, надійний друг, справедливий, турботливий, сильний.