Можете зделать так : Например: cat dog Кэт дог I am clean and tidy. I dont like when people give orders. I don't

Можете зделать так : Например: cat dog Кэт дог I am clean and tidy. I dont like when people give orders. I don'tlike today anything to hurt other people's feelings.l am a friendly person who hikes talking to people. I lon't have any secrets.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай эм клин энд тайди.Ай донт лайк вен пипл гив ордэрс.Ай донт лайк тудэй энисингту харт азер пиплз филингз. Ай эм э френдли пэрсон ху хайкэс толкинг ту пипл. Ай донт хэв эни сикретс.