Мудрагелик купив яблука и поскладав їх у порожний кошик після обіду він взяв половину яблук с кошика Хитрун взяв ще одне яблуко уже після вечері Мудрагелик взяв половину з тих що залишились і хитрун взяв ще два яблука в кошику ...

Мудрагелик купив яблука и поскладав їх у порожний кошик після обіду він взяв половину яблук с кошика Хитрун взяв ще одне яблуко уже після вечері Мудрагелик взяв половину з тих що залишились і хитрун взяв ще два яблука в кошику залишись два яблука.Скильки яблук купив Мудрагелик А 17 Б 18 В 20 Г 24 Д 26
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
18 яблук. 18/2=9-1=8/2=4/2=2