My classmate's name is ___________________ He is ______________ years old. He is ____________(slim/tall/short) He has got __________hair and __________eyes. He has got _________ sister/ His her favourite sport is_______________...

My classmate's name is ___________________ He is ______________ years old. He is ____________(slim/tall/short) He has got __________hair and __________eyes. He has got _________ sister/ His her favourite sport is_____________________ His favourite lesson is______________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тебе нужно писать про твоего одноклассника. моя фантазия меня сподвигла написать так)) 1)Ivan 2)13 3)short,blue 4)a little 5)football 6)English
Гость
1.Mike 2.13 3.Short 4.brown and gray 5.two 6.volleyball 7.physical culture