Мына создердын кайсылары туракты тыркеске жатады :1.Ак халатты абзал жандар , дала кемесынын капитаны,былгары колгап шеберы ,адам жанынын инженерi ,метептiн журегы.2.Кас -кабагын андиды,колы узын,журегынын тугы бар ,коз ашык ,и...

Мына создердын кайсылары туракты тыркеске жатады :1.Ак халатты абзал жандар , дала кемесынын капитаны,былгары колгап шеберы ,адам жанынын инженерi ,метептiн журегы.2.Кас -кабагын андиды,колы узын,журегынын тугы бар ,коз ашык ,ит аркасы киянды ,туйе устiнен сирак уйту
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тұрақты тіркестер- қас қабағын аңдиды, қолы ұзару, жүрегінің түгі бар, көзі ашық, ит арқасы қиянды, түйе үстінен сирақ үйіту