Мына сөздерді осы, келер, өткен шақтарға қойып жаз оқы , бар , кел , жат , тұр , көр , ал

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Окы осы шак, окисын келер ш, окыды откен ш Бар осы ш, барасын келер ш, барган откен ш Кел осы ш, келер келер ш, келген откен ш Жат осы ш, жатар келер ш, жатқан откен ш Тур осы ш, турады келер ш, турган откен ш Кор осы ш, корер келер ш, корди откен ш Ал осы ш, алды келер ш, алған откен ш