На атомній електростанції за рік витрачається 9125 кг урану. Визначте потужність АЕС , якщо ККД при виробленні електроенергії дорівнює 25%. При поділі 1 г урану виділяється енергія,, яка еквівалентна енергії, що виділяється від...

На атомній електростанції за рік витрачається 9125 кг урану. Визначте потужність АЕС , якщо ККД при виробленні електроенергії дорівнює 25%. При поділі 1 г урану виділяється енергія,, яка еквівалентна енергії, що виділяється від спалювання 3 т вугілля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а у вас есть правильный ответ?