На атракціон стоїть черга.За Тарасиком стоїть Миколка,за Миколкою-Дмитрик.Якщо рахувати від початку черги,то Дмитрик у черзі двадцятий,а якщо рахувати від кінця,то Тарасик-тридцятий. Скільки всього дітей стоїть у черзі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                   29    +     Т    М   Д      +19                                  30  31   32                              30+1+20=51(дитина)