На двох деревах сиділо 25 сорок. Після того як з першого дерева на друге перелетіло 5 сорок, а з другого полетіло 7 сорок, то на першому дереві залишилося сорок у 2 рази більше, ніж стало на другому. Скільки сорок сиділо на кож...

На двох деревах сиділо 25 сорок. Після того як з першого дерева на друге перелетіло 5 сорок, а з другого полетіло 7 сорок, то на першому дереві залишилося сорок у 2 рази більше, ніж стало на другому. Скільки сорок сиділо на кожному дереві спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На втором- x сорок, тогда на первом- 2x. Прибавляем улетевших сорок:   (2х+5) на первом, (х+2) сорок.(х+2) так как 7-5=2.Составим уравнение: 2х+5+х+2=25 3x=18 x=6 ______________ на первом: 2*6+5=17 сорок на втором: 6+2=8 сорок ОТВЕТ: 17 сорок, 8 сорок.