На галявині були червоні та зелені дракони. Коожен червоний дракон мав 6 голів, 8 ніг і 2 хвости. Кожен зелений дракон мав 8 голів, 6 ніг і 4 хвости. Усі разом дракони мають 44 хвости. Також відомо що зелених ніг є на 6 менше ...

На галявині були червоні та зелені дракони. Коожен червоний дракон мав 6 голів, 8 ніг і 2 хвости. Кожен зелений дракон мав 8 голів, 6 ніг і 4 хвости. Усі разом дракони мають 44 хвости. Також відомо що зелених ніг є на 6 менше ніж червоних голів . Визначити скільки червоних драконів було на галявині.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Если у зелёного дракона Х голов, то у красного Х-6 (голов), значит на двоих у них (34 -6 =28) уравнение: Х + Х - 6 = 28 2Х = 28+6  2Х = 34 Х = 17 Х-6 = 17-6 = 11 Ответ: 17 голов у зелёного дракона, 11 голов - у красного