На казахском языке 5 предложений про школы Казахстана срочно!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Казакстан мектептеринде орта билим алу миндетти. 2)Мектепте балаларды тек окытып кана коймай оларга талим-Тарбие береди. 3)Барлық окушыларга мемлекет тарапынан тегін тамак бериледи. 4)Мектеп формалары бирдей. 5)Мектепте окушылар тек сабак окып коймай,коптеген ис-шараларга белсинди катысады.