На казахском языке составить диалог о казахских актерах помогите пожалуйста срочно!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сялем Кайнар) -Сялем Ернар) -Не степ жатырсын? -мен казактын актерылында туралы шыгарма жазып отырмын -Комектесейiн ба? -Жок мен озiм, сен маган бiрак айтшы, кандай казактын актерлерiн бiлесiн -Нуртас Адамбаев,Шакен Айманов,Зинак Акбарова,Жанар Дугалова,Арман Асенов,болды соны жаз -Рахмет Ернар! -Окасы жок)