На казахском языке жұмбақ телефон туралы помогите пожалуйста сразу спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Керек санды тересің, Елге сәлем бересің(телефон) Бір құсым бар жаны жоқ, Қанатының саны жоқ. Кісіге өзі тым жақын, Сөйлесуге дамыл жоқ(телефон) Жылдам барып қайтады, Не айтсам соны айтады. Жатырқамайды ешкімді, Бекер деп кім айтады(телефон) Бір нәрсе жіппен байлап қойған мықты, Адаммен қатынасы сондай күшті. Саңқылдап керек затқа хабар берер, Бір жерін аңдаусызда басса жетті(телефон)