На ХХХ олімпійських іграх,що відбулися у 2012 р. в Лондоні,олімпійська збірна України здобула 20 медалей. Наші спортсмени отримали 11 золотих і срібних медалей,а золотих і бронзових - 15. Скільки медалей кожного виду завоювала ...

На ХХХ олімпійських іграх,що відбулися у 2012 р. в Лондоні,олімпійська збірна України здобула 20 медалей. Наші спортсмени отримали 11 золотих і срібних медалей,а золотих і бронзових - 15. Скільки медалей кожного виду завоювала на цій олімпіаді наша збірна?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)20-11=9(бронз) 2)15-9=6(золот) 3)20-15=5(серебро)