На лісовій галявині зібралися маги й чаклуни і стали змагатися. Хто більше зробить чудес? Злі чаклуни, як нестаралися, змогли разом зробити 168 чудес. Це становить лише 3% від чудес, які зробили добрі чарівник, причому вони зов...

На лісовій галявині зібралися маги й чаклуни і стали змагатися. Хто більше зробить чудес? Злі чаклуни, як нестаралися, змогли разом зробити 168 чудес. Це становить лише 3% від чудес, які зробили добрі чарівник, причому вони зовсім не втомилися і могли продовжувати змагання. Скільки чудес зробили добрі чарівники? На скільки чудес вони обігнали своїх суперників?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
168=3% х=100% х=100*168/3=5600
Гость
5600 чудес зробили добрі чарівники і на 5432 чудес обігнали злих чарівників