Помогите,пожалуйста!Як ви вважаєте, хто з історичних діячів найбільше вплинув на перебіг подій у Західній Європі в XVI—XVII ст.? Поясніть свою думку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я вважаю , що це Мартін Лютер ,який хотів зменшити черезмірну владу пап у тодішній Європі . Всі гроші з тодішньої роздробленої Німеччини преретікали до папських скарбниць , це його дуже обурювало . Іще його убурювало те , що католицька церква заповідає одне , а папи роблять інше наприкладі видачі грішникам індульгенції .