На малюнку зображено два круги білого кольору і два квадрати червоного кольору накладині один на одного їх площі дорівнюють 1см.4см 9см 16см чому дорівнює загальна площа фігур червоного кольору а 9см б10см в 11см г 12см д 13...

На малюнку зображено два круги білого кольору і два квадрати червоного кольору накладині один на одного їх площі дорівнюють 1см.4см 9см 16см чому дорівнює загальна площа фігур червоного кольору а 9см б10см в 11см г 12см д 13см будьласка поможіть душе потрібно срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4-1=3см 16-9=7 3+7=10 б)10