На одній клумбі посадили 56 квіток у 8 рядків.на другій клумбі в один ряд саджали на

На одній клумбі посадили 56 квіток у 8 рядків.на другій клумбі в один ряд саджали на2 квітки більше і посадил 54 квітки бскільки рядків квіток посадили на другий клумбі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 58:8=7(кв.)-посадили в 1 рядок.                                                                    2)7+2=9(р.)                                                                                                     Відповідь:9 рядків.