На одній із граней двогранного кута позначено точку м з якої проведено перпендикуляр ма до ребра кута і перпендикуляр мв до другої грані. обчисліть градусну міру цього кута якщо ма = 8 мв = 4см

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В прямоугольном треугольнике МАВ ∠В=90°. sinA=МВ/МА. МВ=МА/8=4/8=0.5 см. sinA=0.5/4=0.125. ∠А=arcsin0.125≈7.2° - это ответ.