На поверхню діє світло з частотою 6*1014Гц. Якою є максимальна кінетична енергія фотоелектронів? Якщо робота виходу електронів з металу дорівнює 1,5*10-19Дж

На поверхню діє світло з частотою 6*1014Гц. Якою є максимальна кінетична енергія фотоелектронів? Якщо робота виходу електронів з металу дорівнює 1,5*10-19Дж
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
v =6*10^14 Гц. ( c^-1) h=6.626 *10^-34 Дж/с Aвих=1,5*10-19Дж   hv = Aвих +Екин   Екин = hv - Aвих = 6.626 *10^-34 *6*10^14 - 1.5*10^-19 = 2.48*10^-19 Дж = 1.55 эВ
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы