На прямий провідник завдовжки 50 см, розташований перпендикулярно до силових ліній поля з індукцією 0,02 Тл, діє сила 0,15 Н. Якою є сила струму, що тече по провіднику?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]l=50[/latex] см = 0,5 м В = 0,02 Тл F = 0,15 H [latex] \alpha =[/latex] 90° [latex]I-?[/latex] [latex]F=IBlsin \alpha [/latex] , sin 90° = 1 [latex]I= \frac{F}{Bl} [/latex] [latex]I= \frac{0,15}{0,02*0,5} =15[/latex] A