На рисунку зображено графік функції f(x)= -[latex] x^{2} -2x+3.[/latex]. Указати множину розв*язків нерівності [latex]- x^{2} -2x+3 больше 0[/latex]

На рисунку зображено графік функції f(x)= -[latex] x^{2} -2x+3.[/latex]. Указати множину розв*язків нерівності [latex]- x^{2} -2x+3>0[/latex]
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Графика нет,просто решу x²+2x-3<0 x1+x2=-2 U x1*x2=-3 x1=-3 U x2=1              +                    _                + ______________________________________                      -3                        1 x∈(-3;1)