На скільки меньше потрібно обгорткового паперу,щоб обгорнути подарунок кубічної форми,ребро якого 15см,ніж подаруноккубічної форми,ребро якого 30см?
Ответ(ы) на вопрос:
1) 15×15=225(см³)-треба паперу ,щоб обгорнути подарунок кубічної форми,ребро якого 15см
2) 30×30=900(см³)-треба паперу ,щоб обгорнути подарунок кубічної форми,ребро якого 30см
3) 900-225=675(см³)-на стільки менше треба паперу,щобобгорнути подарунок кубічної форми,ребро якого 15см,ніж подарунок кубічної форми,ребро якого 30см