На скільки скоротиться довжина пружини, якщо її стискати силою 200Н? Жорсткість пружини дорівнює 4 кН/м. Як зміниться отримане вами значення, якщо пружину стискати силою, меншою в 1,5 разу?       Пожалуйста помогите я прошу мне...

На скільки скоротиться довжина пружини, якщо її стискати силою 200Н? Жорсткість пружини дорівнює 4 кН/м. Як зміниться отримане вами значення, якщо пружину стискати силою, меншою в 1,5 разу?       Пожалуйста помогите я прошу мне очень надо , завтра контрольная по Физике!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Fупр=kΔL  ΔL=L-Lo Fупр=k(L-Lo) ΔL1=Lo×F/k=Lo×(4×10³)/(2×10²)=20×Lo ΔL2=Lo×F/(5×k)=Lo×(4×10³)/10³=4×Lo ΔL1/ΔL2=20Lo/4Lo=5 отв: в 5 раз  насколько знаю это решается так