На стр 158 1-6 тапсырма (все сделать кроме 4 тапсырма) Пожалуйста можно на каз,языке и на русском!! :)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2-тапсырма Ұлы жүз,орта жүз,кіші жүз 3)аптада 7 күн бар 4)қазақтың үш биі Төле би,Қазыбек би,Әйтеке би 9) қаңтар,ақпан,наурыз,сәуір,мамыр,маусым,шілде,тамыз,қыркүйек,қазан,қараша,қаңтар  дальше не смогла ((