На тарелке лежат 8 пирожков с капустой и с повидлом на 6 меньше сколько пирожков лежит с повидлом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8 - 6 = 2 Ответ: 2 пирожка лежит с повидлом.
Гость
З умовою ? Якщо так тоді ось: З капустою-8 пир. З повидлом-? пир, але на 6 меньше,ніж з капустою                                           Розв'язання: 8-6=2(пир) Відповідь: на торільці було 2 пирожка з повидлом.