На травичці біля річки Зупенилися сестрички, пильно в воду задивились, зажурились, засмутились, миють коси у воді від весни до холодів. НАЙДІТЬ ІМЕННИКИ В МІСЦЕВОМУ ВІДМІНКУ????

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На травичці,  уводі. Місцевий відмінок відповідає на питання на(у) кому? на (у)чому.А у  слові зупинились пишеться після п и.