НА які питання потрібно відповісти історикам,аби дослідити історичні подіі та явища? ПОмогите пожалуйста, СРОЧНО!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шоб дослідити історичні події і явишя  треба зібраті информацію з історичніх джерел Жархеологічні знахідки літописи , втручання третіх сторін в правління держав , хронологічна послідовність життя людей після майданів або свергнення законної влади