На якому напрямку данило галицький проявляв найбільшу активність? чим це було зумовлено?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільшу активність він проявляв в зовнішній політиці.Більшість його дій були спрямовані на організацію опору Орді.Для цього він заручився підтримкою мазовецьких князів, Папи Римського(сподіваючись на організацію хрестового походу проти монголів), церкви(у 1247 р.призначив свого начальника канцелярії Кирила Київським митрополитом, за його підтримки намагався створити антимонгольський союз спільно з володарями Рязані й Володимира на Клязьмі, проте великий князь владимирський Олександр Невський обрав іншу політичну лінію-покору й союз і монгольськими ханами).