Набираючи номер телефону, абонент забув 2 останні цифри, пам'ятаючи лише, що ці цифри різні, набрав їх навмання. Яка ймовірність того, що номер набрано правильно?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вероятность что 1 цифра будит правильной 1/10 вероятность втарой цифры тоже   1/10 вероятность что обо набирет правильно  ( 1/10)*( 1/10)=  1/100