Наділіть кожного з названих героїв повісті Русалонька із 7-В трьома прикметниками-характеристками Софійка- Сашко- Вадим- Сніжана- Ірка Завадчук-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Софійка- розумна, добра, мандрівниця Сашко- бідний, хоробрий, підтримував Софійку. Вадим-заможний, байдужий, брехливий. Сніжана-мрійлива, розумна, добра. Ірка Завадчук- заздрісна, зла