Надо диалог 4-6 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-мамо,тату,як добре сидіти біля багаття..чи не так? -так синку!але щось сумно.. -о давайте пісень заспіваємо?наших,українських? -чудова ідея!!! -я прихопив наш старий фотоальбом...може переглянемо?? -звичайно тату!!Дивіться який я був маленький!!!кумедний!! -так...там тобі 2 рочка.. -ми так добре відпочили ,я не забуду ніколи..
Гость
-Привіт,Оксано -Привіт, Олег -Як справи Оксано? -Добре, а у тебе? -Також, може завтра зустрінемось біля магазину? - Так, добре -Тоді до завтра, буду чекати на тебе о 7:00 -Чудово Пока -Пока