Надо перевести эти предложения: Вы не против того, чтобы открыть окно. Он отрицал своё участие в преступлении. Я не могла не согласиться с ним. Он рассмеялся.(Прошу без переводчика)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
You do not mind, to open the window.He denied his involvement in the crime. I could not agree with him.He laughed
Гость
Do you mind opening the window? He denied participating in the crime. I couldn't help agreeing with him. He laughed. или He couldn't help laughing.