надо составить 10 слов діалектні  слова по украински пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чічка - дівчина, ґазда - господарство, ґаздиня - господарка Это несколько слов, но я думаю, что Вам поможет
Гость
Бульба - картопля; Ріпа - картопля; Когут - півень; Пательня - сковорідка; Файта - сім"я; Шваблики - сірники; Крумплі - картопля; Вуйко - дядько; Долівка - підлога; Повала - стеля; Запаска - фартух; Нагавиці - штани