Найбільший вплив на розвиток середньовічної культури у Західній Європі мала... А

Найбільший вплив на розвиток середньовічної культури у Західній Європі мала... Ахристиянська церква Б світська влада В народна культура Г культурні впливи зі Сходу Допоможіть, будь ласка!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільший вплив на розвиток середньовічної культури у Західній Європі мали культурні впливи зі Сходу — працi Арiстотеля i твори iнших мислителiв античностi.