Накресли  координатний  промінь з початком  О й одиничним  відрізком  завдовжки  5 мм.  познач на цьому  промені  точку  М(12)  такі  точки  Аі Б,  щоб  МА=МБ=15мм. Запиши  координати точок  АіБ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  0                                            А            М            В І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І______________ 0  5мм                                   9            12           15              12*5=60(мм) - точка М відповідає числу 60, її координата - 12 60-15=45(мм) - точка А відповідає числу 45мм 45:5=9 - координата точки А 60+15=75(мм) - точка В відповідає числу 75 75:5=15 -координата точки В