Намалюй прямокутник зі сторонами 4 см і 3 см. Проведи діагоналі прямокутника і познач їх точку перетину О. Проведи кола з центром у точці О, які проходять черезодну з вершин прямокутника. Що ти помітив? Чим це пояснити?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прямокутник вписуется в коло, до кожной вершини однакова відстань від О, тобто радіус