Напешите сочинение на казахском (6-7 предложений) на тему "здоровье" с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Денсаулық-өмірдегі ең маңызды нәрсе.Үлкендер бізге жиі:"Жылы киініңдер.Бас киімсіз жүрмеңдер,әлде ауырып қаласыңдар"-деп айтады.Қазір біз жаспыз,сондықтан денсаулықтың маңызын түсінбейміз.Бірақ бәрінің өз уақыты бар,болашакта біз оларды түсінерміз.Ал қазіргі жастардың көбісі темек шегеді,наркотик қабылдайды,алкоголь ішеді-оның бәрі денсаулыққа зиян әкеледі.Мен оларды көріп жеркенемін.Сонымен айтарым,денсаулықты бостан боска зиянды заттарға кұртпай пайдалы заттарға жіберіңіз. Самым важным в жизни.Часто взрослые нам:"со временем глина смывается дождем.Жүрмеңдер без головного убора,или қаласыңдар заболевания"-говорит.Сейчас мы молодые,поэтому понимаем важность здоровья.Но у всех есть свое время,мы их болашакта түсінерміз.А большинство современной молодежи темек курят,принимают наркотики,пьют алкоголь-все, что приносит вред его здоровью.И увидев их жеркенемін.Скажу так,бостан вредных веществ полезных здоровья веществ кұртпай отправьте боска.