Написать 3-5 предложений в виде рассказа о своих подростковых проблемах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi, my name is Andrey, and i'm a teenager. I have really bad acne, suicidal depression, and also drugs and alcohol addiction. No one understands me. My stepfather beats me everytime, when i come home. I don't wanna live on this planet anymore. This is my suicide note. Goodbye, cruel world.