Написать 4 речення з пунктограмами у складних реченнях. будь- ласка ))
Ответ(ы) на вопрос:
Багато бачив я гарних людей, але такого, як батько, не бачив. Голова в нього була темноволоса, велика, і великі розумні сірі очі «Хай стелиться вам доля рушниками!» — казали, бажаючи людині щастя. . Де-не-де біля ярів синіє безводний полин або кущиться пахучий чебрець