Написать изложение на казахском языке: Қаңдай спортшылары білесіңдер? СРОЧНО НАДО!! ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юрий Мельниченко - грек-рим күресі бойынша Олимпиада чемпионы, 57 келіге дейінгі салмақта өнер көрсетті. Қазақстанның Еңбек сіңірген бапкері Василий Жиров -  Олимпиада чемпионы, боксшы, 81 келіге дейінгі салмақта өнер көрсетті. Олимпиада нәтижесі бойынша Вэл Баркер кубогына қол жеткізген алғашқы қазақ боксшысы. Александр Парыгин - Олимпиада чемпионы, бессайысшы Ермахан Ыбрайымов - Олимпиада чемпионы, Атланта Олимпиадасының  қола жүлдегері, боксшы Бекзат Саттарханов - Олимпиада чемпионы, 57 келіге дейінгі салмақта өнер көрсетті.