Написать о своей семье.                                                                                                                 Meet my family.I have got a .....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My family is not very big There Are people in my family My mother, father and my brother My father is... ( описание) he likes ( хобби) He dislikes ( то что он не любит) Так про все члены семьи My family is very friendly. We like to play golf tigether