Написать письмо другу на английском языке. Как будто я в New York.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hey. I'm fine .. I'm in the largest city in the United States. I like it here very much. Lots of fun, friendly and kind people. I wish that you would come to visit me. Waiting. Till перевод:Привет. У меня все хорошо.. Я нахожусь в самом крупном городе соединенных штатов америки . Мне здесь очень нравиться. Много развлечений, вежливые и добрые люди. Я бы хотел что бы ты приехал ко мне в гости. Жду . Пока
Гость
Hi Ann. I'm in New York now. I have already visit Central Park and walked near Empire State Building. It's very nice here. I wish you to be here with me. How are you, Ann? What's new? Can't wait for our meeting. Miss you so much. Have good day. Bye.