Написать письмо на английском с ответом на вопросы: Какая твоя любимая еда? Сколько раз в день ты ешь?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear ...(имя кому пишешь), Thank you for your letter. It was nice to hear from you. In your last letter you ask me about food. As for me, I don't like fast - food because it's not healthy food, and big lines...it's very bore. I like fruit and vegetables, most especially fruit salat with strawberry and pineapple. But, I'm a student, and sometimes fast - food help me. Because I eat 3 times a week, and in lunch I'm not at home. Sorry, I need to stop now. Keep in touch, ...(твоё имя)