Написать пословицу про Украину,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не смейся чужой беде, своя на гряде.Плачет октябрь холодными слезами.В радости кудри вьются, а в печали секутся.От гнева стареешь, от смеха молодеешь.Долг не ревет, а спать не дает.На языке густо, а на деле пусто.
Гость
Брехнею світ перейдеш, а назад не вернешся. Брехень багато, а правда одна. Брехун на всі заставки. Брехали твого батька сини та й ти з ними! Брехливу собаку далеко чути. Брехливий чоловік - як вугілля: хоч не спалить, то очорнить. Брехнею хліба не їсти. Будеш трудитися - будеш кормитися. Без діла слабіє сила. Без розуму ні сокирою рубати, ні личака в'язати. Без вірного друга великая туга. Біля сухого дерева й сире горить. Біль без язика, але каже, де болить. Був кінь, та з'їздився. Був колись горіх, та звівся на сміх. Боятися смерті - на світі не жить!