Написать поздравление к празднику Военных сил украины на украинском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогi друзi, поздоровляю Вас з Днем Збройних Сил Украiни! Збройнi Сили Украiни пройшли складний шлях становлення, i ми вiримо, що завдяки спiльним зусиллям вона завжди буде нацiональною гордiстю, гарантом стабiльностi та безпеки Украiни. сердечно бажаю Вам подальших успiхiв у вдосконаленнi бойовоi майстерностi, мужностi, сил i здоров’я. Нехай i надалi буде плiдною ваша нелегка, але така необхiдна Украiнi праця, нiколи не вичерпуэться сила вашого духу, вiдданiсть народовi, енергiя для здобуткiв i перемог, а вашi рiднi та близькi будуть для вас надiйним тилом i допомогою в службi. Миру, щастя i благополуччя родинам, добра та достатку вашим оселям. Честь i слава Вам, захисники Вiтчизни!